DYREKCJA GRONO PEDAGOGICZNE HISTORIA SZKOŁY SYMBOLE SZKOŁY SAMORZĄD UCZNIOWSKI RADA RODZICÓW MOCNE STRONY I LO IZBA TRADYCJI JUBILEUSZ 90-lecia I LO

DYREKCJA

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Agata Krzysztofik

nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

Praca z młodzieżą: Jest dla mnie inspiracją i daje mi wiele satysfakcji. A to chyba najważniejsze, aby praca - którą się wykonuje - przynosiła radość.

Ulubiona książka:  Nie mam ulubionej książki, ale mam ulubionych autorów - Katarzynę Bondę, Marka Krajewskiego czy Deana Koonz'a.
Ulubiony film: W przeciwieństwie do książek - gatunek lekki, łatwy i przyjemny. Lubię polskie komedie Stanisława Barei - "Miś", "Poszukiwany, Poszukiwana"
W wolnym czasie - niestety nie mam go za wiele. Generalnie lubię napić się dobrej kawy
i poleniuchować w ogrodzie na leżaku- oczywiście jeżeli pogoda na to pozwala smiley.