W AKCJI

WIZYTA PREZYDENTA RP I NASZA MŁODZIEŻ

9 marca 2017 już na zasze zapisze się w pamięci mieszkańców naszego miasta. W tym dniu historia Siemianowic Śląskich wzbogaciła się o wielkie wydarzenie, jakim była z całą pewnością wizyta Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uczniowie Klasy Mundurowej mieli niepowtarzalną okazję bezpośrednio reprezentować szkołę podczas wizyty Prezdenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Siemianowicach Śląskich. Jak mówią sami uczniowie było to niesamowite wydarzenie, które na długo zapisze się w ich pamięci. Kilkugodzinna wizyta Prezydenta obejmowała złożenie wieńca przy pomniku upamiętniającym powrót Siemianowic Śląskich do Polski, gdzie nasi uczniowie pełnili wartę honorową, wizytę w Centrum Leczenia Oparzeń oraz spotkanie z mieszkańcami miasta.