LONDON ADVENTURE XI OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KLAS MUNDUROWYCH POLIGON Z BANKOWĄ BIOLOGICZNA PIELGRZYMKA ZIMOWE SZALEŃSTWO I WSPÓLNA WYPRAWA

Śniadek w drodze

I WSPÓLNA WYPRAWA

Nasza pierwsza wspólna wyprawa!
Ustroń przywitał uczestników rajdu integracyjnego ZS nr 2 piękną pogodą. Promienie słońca rozświetlały nasze zaróżowione od wspinaczki "pyszczki", motywując do pokonywania kolejnych metrów. "Pierwszaki - kociaki"
z Gimnazjum nr 4 i I LO im. Śniadeckiego przechodziły w tym dniu chrzest bojowy, konkurując o palmę pierwszeństwa w rywalizacji międzyklasowej. Oczywiście stały się oni pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności, pozbywając się "kocich ogonków". Pozostali uczniowie dzielnie im kibicowali, a nauczyciele stawali
w szranki między sobą. Śmiechu było co niemiara a i humor dopisywał wszystkim, zwłaszcza po pysznym obiadku... Szczególne podziękowania należą się Pani Justynie Witko, która dwoiła się i troiła, aby wszystko było jak należy od strony organizacyjnej. W chłodne jesienne dni z przyjemnością wrócimy do tego "słonecznego wspomnienia"
z Równicy...