FORMY ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH WYKAZ ZAJĘĆ SEMESTR II 2017/2018

FORMY ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

W naszej szkole znajdziesz bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych. Są to zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze oraz rozwijające Twoje zainteresowania i pasje. Na zajęciach dydaktyczno-wyrównaczych możesz uzupełnisz zaległości, napiszesz zaległy sprawdzian lub kartkówkę, poprawisz oceny, możesz poprosić nauczyciela o pomoc w wyjaśnieniu niezrozumiałego materiału. Pomoc w formie zajęć dydaktyczno-wyrównawczych uzyskasz z każdego przedmiotu.

Szkolne kółko fotograficzne „Fotoś”, kawiarenka literacka „To i Owo” , "W służbie" to tylko niektóre propozycje zajęć pozalekcyjnych, które służą rozwijaniu pasji i zainteresowań uczniów, uczą wzajemnej współpracy i pozytwnie wpływają na relacje uczeń-nauczyciel.
Uczestnicząc w zajęciach rozwijających na pewno poznasz kolegów i koleżanki o podobnych zainteresowaniach. A może wspólnie zrealizujecie jakiś ciekawy pomysł?